Jiří Stýblo - Dopamin v krvi

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
125388. Dopamin v krvi
Dražba ukončena:31.10.2024 22:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč