Jiří Stýblo - Blbcův stín - Zima

Olej na plátně, 160x100 cm. Signováno vpravo dole Stýblo. Nerámováno.

Nejdelší strana: 160 cm

o autorovi: 1979

vydraženo velký formát
108556. Blbcův stín - Zima
Dražba ukončena:01.02.2024 22:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč