Jiří Stýblo - Mr.Mood 20 - Ulice

Nejdelší strana: 30 cm

Olej na plátně,  30x20 cm. Signováno dole uprostřed. Nerámováno.

Pozn: Přiložen certifikát k dílu. Jedná se o jeden ze série obrazů namalovaných speciálně pro výstavu PŘÁTELSTVÍ v roce 2024.

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
121521. Mr.Mood 20 - Ulice
Dražba ukončena:29.08.2024 22:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč