Jiří Šperl - Tatra 600 - Tatraplán

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Šperl 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1954

92490. Tatra 600 - Tatraplán
Dražba ukončena:26.03.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč