Jiří Šperl - Tatra 57 B

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Šperl 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

vydraženo top
88098. Tatra 57 B
Dražba ukončena:18.12.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč