Jiří Šperl - Škoda 100

Akryl na plátně, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Šperl 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1954

98106. Škoda 100
Dražba ukončena:02.07.2023 21:29:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč