Jiří Šperl - Porsche 917

Akryl na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Šperl 2020. Rámováno.

o autorovi: 1954

88087. Porsche 917
Dražba ukončena:18.12.2022 20:12:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč