Jiří Šperl - Hracholusky (bouda)

Akryl na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Šperl 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

89952. Hracholusky (bouda)
Dražba ukončena:12.02.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.02.2023 20:32:57 146
500 Kč 02.02.2023 23:01:01 9161