Jiří Šperl - Ford Escort MK 1

Nejdelší strana: 40 cm

Akryl na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Šperl 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1954

119425. Ford Escort MK 1
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč