Jiří Šperl - Čerpací stanice

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vlevo dole Šperl 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

vydraženo top
88318. Čerpací stanice
Dražba ukončena:01.01.2023 20:04:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč