Jiří Šperl - AERO 662

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo dole Šperl 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1954

89909. AERO 662
Dražba ukončena:12.02.2023 20:22:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč