Jiří Sodoma - Debata

Kombinovaná technika na sololitu, 120x120 cm. Signováno vpravo dole J. Sodoma. Rámováno.

Stav: Malba v místě mírně poškozena.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

o autorovi: 1921 – 2011
Grafik, studoval soukromě, zabýval se užitou grafikou, výstavnictvím a grafickým designem. Na trhu s uměním se vyskytuje zřídka.

64937. Debata
Dražba ukončena:29.09.2021 21:14:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč