Kombinovaná technika na sololitu, 120x120 cm. Signováno vpravo dole J. Sodoma. Rámováno.
Stav: Malba v místě mírně poškozena.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.
o autorovi: 1921 – 2011
Grafik, studoval soukromě, zabýval se užitou grafikou, výstavnictvím a grafickým designem. Na trhu s uměním se vyskytuje zřídka.