Kombinovaná technika, 80x90 cm, signováno vpravo dole Sodoma, rám.
1921, Praha
Syn ak. mal. Leopolda Sodomy. Pracoval jako grafik a návrhář pro obchodní domy Brouk a Babka. Tvořil také návrhy výtvarné podoby mnoha průmyslových výstav a veletrhů. Více jak 25 let tvořil v Praze, poté se přestěhoval do Bystřice pod Hostýnem.
Četné výstavy u nás i v zahraničí (Bogota, Montreal Osaka, Vídeň, Teherán, Baku,...).
Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku umělcovy rodiny.