Jiří Slíva - Vin De Table

Litografie, 38x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Slíva 03. Rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

52211. Vin De Table
Dražba ukončena:11.11.2020 19:18:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč