Jiří Slíva - Soubor 2 prací: Fuga a Basso continue

Litografie, 21x15 cm. 71/100. Signovány vpravo dole Jiří slíva. Volné listy.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

37173. Soubor 2 prací: Fuga a Basso continue
Dražba ukončena:13.11.2019 19:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč