Jiří Slíva - Právník

Litografie, 18x23 cm, signováno vpravo dole Jiří Slíva, 81/140, rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

11212. Právník
Dražba ukončena:14.06.2017 21:43:21
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 100 Kč