Jiří Slíva - Konvolut 2 leptů: Golfisté

Lepty, 14x9 a 15x12 cm. Signovány dole uprostřed tužkou Jiří Slíva. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

55106. Konvolut 2 leptů: Golfisté
Dražba ukončena:13.01.2021 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč