Jiří Slíva - Kafka, Golem, Švejk

Litografie, 20X28 cm, signováno vpravo dole Jiří Slíva, 70/110, rám, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

11211. Kafka, Golem, Švejk
Dražba ukončena:14.06.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 900 Kč