Jiří Slíva - Cirkus senior

Litografie, archivní výtisk, 25x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Slíva. Volný list.

Pozn.: Papír v rozích mírně ohnutý.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

83099. Cirkus senior
Dražba ukončena:14.09.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč