Jiří Slíva - Café Fatal

Litografie, 43x31 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Číslováno 35/60. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Sklo prasklé.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

62987. Café Fatal
Dražba ukončena:12.08.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč