Jiří Slíva - Café Espaňa

Litografie, 43x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

63013. Café Espaňa
Dražba ukončena:12.08.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč