Jiří Slíva

64255. Café Colonial

popis: Litografie, 42x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Slíva. Číslováno 5/42. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč