Jiří Slíva

60272. Café

popis: Litografie, 20x9 cm. Signováno vlevo tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

Popzn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:52:40

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč