Jiří Slíva - Café

Litografie, 20x9 cm. Signováno vlevo tužkou Jiří Slíva. Rám, pasparta, sklo.

Popzn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

60272. Café
Dražba ukončena:16.06.2021 19:52:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč