Olej na sololitu, 45x35 cm. Signováno vpravo dole J. Skořepa. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1954
Narodil se v Českých Budějovicích. V Praze studoval střední grafickou školu ale zvítězil jeho talent hudební a po absolutoriu konzervatoře byl v angažmá několika operních souborů. Malování se věnuje ve volném čase. Maluje krajiny, městské scenérie, portéty i figurální témata. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.