Olej na sololitu, 19x29 cm. Signováno vlevo dole Jiří Skořepa. Rámováno.
Nejdelší strana: 44 cm
o autorovi: 1954
Narodil se v Českých Budějovicích. V Praze studoval střední grafickou školu ale zvítězil jeho talent hudební a po absolutoriu konzervatoře byl v angažmá několika operních souborů. Malování se věnuje ve volném čase. Maluje krajiny, městské scenérie, portéty i figurální témata. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.