Jiří Šimek - Půlnoční krajina

Olej na sololitu, 73x64 cm. Signováno vpravo dole Šimek 2001. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1931 – 2016
Malíř, sochař, loutkář. Studoval stavební obor, ve výtvarném umění se vzdělával soukromě. Ve volné tvorbě se nejprve věnoval malbě a plastice, později jej zaujaly loutky. Při jejich vytváření se snažil navazovat na tradici českých loutkářů. Byl členem UVU ČR, Unie výtvarných umělců hradeckého kraje a Mezinárodní organizace profesionálních výtvarných umělců AIAP.

153501. Půlnoční krajina
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 13:40:15 651