Jiří Šimek - Havrani na Vysočině

Olej na sololitu, 65x56 cm. Signováno vpravo dole Šimek. Rámováno.

o autorovi: 1931 – 2016
Malíř, sochař, loutkář. Studoval stavební obor, ve výtvarném umění se vzdělával soukromě. Ve volné tvorbě se nejprve věnoval malbě a plastice, později jej zaujaly loutky. Při jejich vytváření se snažil navazovat na tradici českých loutkářů. Byl členem UVU ČR, Unie výtvarných umělců hradeckého kraje a Mezinárodní organizace profesionálních výtvarných umělců AIAP.

84764. Havrani na Vysočině
Dražba ukončena:02.10.2022 20:47:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (02.10.2022 20:44:16) 10505
1 000 Kč 27.09.2022 22:37:47 8114