Jiří Sibinský - Na Valašsku

Olej na kartonu, 46x84 cm. Signováno vpravo dole Sibinský. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1947
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval výtvarnou propagaci na SPŠS v Ostravě. Zaměřuje se na krajinomalbu, od realistických začátků přešel k zobrazení expresivně abstraktní krajiny. Maluje motivy z Beskyd a Valašska, témata všech jeho děl vycházejí z přírody. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách GVU Ostrava a Muzea Beskyd ve Frýdku-Místku.

72586. Na Valašsku
Dražba ukončena:30.01.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (30.01.2022 17:16:02) 9170