Jiří Šefčík - Všední společnost

Kombinovaná technika, 97x69 cm. Signováno vpravo nahoře Šef 91. Rámováno.

Nejdelší strana: 101 cm

o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.

153434. Všední společnost
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč