Kombinovaná technika, 97x69 cm. Signováno vpravo nahoře Šef 91. Rámováno.
Nejdelší strana: 101 cm
o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.