Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Jir. Šef. Rámováno.
o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.