Jiří Šefčík - Pohoda

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Jir. Šef. Rámováno.

o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.

49228. Pohoda
Dražba ukončena:30.09.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč