Jiří Šefčík - Křehké zátiší

Olej a tempera, 22x31 cm. Signováno vpravo dole J. Šef. Praha 1984. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.

105035. Křehké zátiší
Dražba ukončena:05.11.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč