Jiří Šefčík - Ceres

Kombinovaná technika (malba a metakryl), 8x8 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1940
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze AVU u prof. Součka a poté v Berlíně. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na figurální kompozice a realistické portréty, zejména žen. Hojně vystavuje jak samostatně tak na společných výstavách.

72142. Ceres
Dražba ukončena:16.01.2022 20:53:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč