Jiří Ščerbakov - Veselé kravaty

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na plátně, 95x70 cm. Signováno vpravo dole Joff 98. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází z rodinné sbírky Jiřího Ščerbakova.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

104123. Veselé kravaty
Dražba ukončena:26.10.2023 20:59:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč