Jiří Ščerbakov - Stehlíková s kozlem

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vlevo dole Joff 80/96. Částečně olištováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

114256. Stehlíková s kozlem
Dražba ukončena:25.04.2024 20:35:58
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč