Jiří Ščerbakov - Stehlíková s kozlem

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vlevo dole Joff 80/96. Částečně olištováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

114256. Stehlíková s kozlem
Zbývá:10 dnů, 3 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč