Jiří Ščerbakov - Soubor 3 grafických listů

3x linoryt, od 24x16 cm do 38x34 cm. Signovány Sčerbakov. 3x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, 2x pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

305011. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:31.05.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč