Jiří Ščerbakov - Sněm havranů

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Joff 94. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

82344. Sněm havranů
Dražba ukončena:31.08.2022 20:07:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč