Jiří Ščerbakov - Šantán

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Joff 90. Olištováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

70124. Šantán
Dražba ukončena:16.12.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč