Jiří Ščerbakov - Ptačí sešlost

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vlevo dole Joff 97. Olištováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

114429. Ptačí sešlost
Dražba ukončena:25.04.2024 22:09:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč