Jiří Ščerbakov - Přicházející zima

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Šč 85. Nerámováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

108524. Přicházející zima
Dražba ukončena:01.02.2024 22:03:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč