Jiří Ščerbakov - Pád a jezevčík

Olej na plátně, 100x75 cm. Nesignováno. Olištováno.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

115688. Pád a jezevčík
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.05.2024 7:55:16 5215