Jiří Ščerbakov - Mořské pobřeží

Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole Joff 06. Olištováno.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

151121. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:11.12.2025 22:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč