Jiří Ščerbakov - Městečko v kopcích

Olej na plátně, 45x61 cm. Signováno vpravo dole Joff 06. Nerámováno.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

104474. Městečko v kopcích
Dražba ukončena:15.10.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč