Jiří Ščerbakov - Lvice v parku

Nejdelší strana: 138 cm

Olej na plátně, 135x90 cm. Signováno vpravo dole 95 Joff. Olištováno.

Pozn.: Lišta mírně poškozena. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jiřího Ščerbakova.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

velký formát
128928. Lvice v parku
Zbývá:6 dnů, 11 hodin
Konec dražby:28.11.2024 21:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 21.11.2024 17:12:51 10815