Jiří Ščerbakov - Květinář

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 85x100 cm. Monogramováno vpravo dole Šč 76. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

99279. Květinář
Dražba ukončena:27.07.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč