Jiří Ščerbakov - Kompozice

Olej na plátně, 40x30 cm, monogramováno vpravo dole ŠČ 83, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

10671. Kompozice
Dražba ukončena:31.05.2017 22:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč