Jiří Ščerbakov - Jarní krajina

Olej na plátně, 85x95 cm. Monogramováno vlevo dole ŠČ 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

81184. Jarní krajina
Dražba ukončena:27.07.2022 22:36:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč