Jiří Ščerbakov - Jak spala

Olej na plátně, 92x110 cm. Signováno vpravo dole Joff 96. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází z rodinné sbírky Jiřího Ščerbakova.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

67247. Jak spala
Dražba ukončena:27.10.2021 22:33:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč