Jiří Ščerbakov - Jak se probudila

Olej na plátně, 92x120 cm. Signováno vpravo dole Joff 96. Olištováno.

Pozn.: Dílo pochází z rodinné sbírky Jiřího Ščerbakova.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

68871. Jak se probudila
Dražba ukončena:25.11.2021 21:08:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč