Jiří Ščerbakov - Hambordel s.r.o.

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Joff 2000. Olištováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

99256. Hambordel s.r.o.
Dražba ukončena:27.07.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč